top of page

חומר איטום צמנטי הידרופובי

יישום:

מריחת מברשת: יש למרוח את Vandex BB75 מלמטה כלפי מעלה, לעבוד הצידה כדי להסיר עודפים. מלא את כל החללים וחורי האוויר, וודא שאוויר כלוא אינו נכלל. אם מורחים שתי שכבות, מומלץ למרוח את השכבה השנייה כשהשכבה הראשונה עדיין לחה על פני השטח.

מריחת כף: יש למרוח שכבת גירוד ראשונית להדבקה מרבית, בעבודה מלמטה למעלה. מלא את כל החללים וחורי האוויר, למעט אוויר כלוא. יש למרוח את השכבה הראשונה בעובי שצוין (עיין בטבלה 1). אם מורחים שתי שכבות, מומלץ למרוח את השכבה השנייה כשהשכבה הראשונה עדיין לחה על פני השטח.

יישום של Vandex BB75 / BB White / BB75 Z:

חשוב לציין כי Vandex BB75 אינו מיועד לספק גימור דקורטיבי. ברוב המקרים, שכבת האיטום של Vandex BB75 מכוסה בטיח מתאים כמו Vandex Refurbishment Plaster.

 

Vandex BB White הוא גרסה של Vandex BB75 המשתמשת בצמנט פורטלנד לבן. צבעו הלבן האופייני הופך אותו למתאים במיוחד למשטחים חשופים, כגון מאגרי מים לשתייה.

 

Vandex BB75 Z עוצב במיוחד עם עמידות סולפטית משופרת, מה שהופך אותו מתאים לשימוש במפעלי טיהור שפכים ופרויקטים של שיפוץ ביוב/ביוב.

לאחר ריפוי, Vandex BB75 יוצר ציפוי עמיד למים שנבדק עד 7 בר של לחץ. זה יכול לעמוד בלחצים אקטיביים ופסיביים של מים ומאושר לשימוש במגע עם מי שתייה. Vandex BB75 מציג יכולות הדבקה ראשוניות וסופיות מצוינות, מה שהופך אותו למתאים למשטחים אופקיים ואנכיים. הוא גם עמיד בפני כפור וחום לאחר התייצבות תוך שהוא נשאר חדיר לאדים. ניתן לשפר עוד יותר את המאפיינים של Vandex BB75 על ידי שימוש בפולימרים נוזליים של Vandex PK75 או Vandex Cemelast כפתרונות מדידה, וכתוצאה מכך מוצרים הידועים בשם Vandex BB75 E ו- Vandex Cemelast.

איטום ושיפוץ מרתף/מרתף

חניונים תת קרקעיים

קירות תמך

להרים בורות

מיכלים/מאגרים/עבודות טיפול במים

איטום מתקני טיהור ביוב/ביוב (BB75 Z)

בריכות דגים ומתקני מים

להלן תחומי יישום אופייניים:

Vandex BB75 הוא חומר איטום צמנטי הידרופובי שנועד לספק הגנה מפני מים ולחות. הוא מיושם בדרך כלל באמצעות כף או ריסוס על משטחים כגון בטון, בנייה וטיוח הדורשים איטום ושמירה.

Vandex BB75 / BB White / BB75 Z

אריזה ומר איטום ונדקס

תקן כל פגמים מבניים לפני החלת Vandex BB75.

הסר חומרי משטח, חומרי שחרור תריסים, תרכובות ריפוי, חלקיקים רופפים וכו', באמצעות שיטות כגון התזת חול, הזרקת מים בלחץ גבוה או צחצוח תיל.

טרום מים משטחים לטיפול ב-Vandex BB75 כדי להבטיח רוויה יסודית. המשטח צריך להיות לח אך לא רטוב, ויש להסיר כל מים עיליים על משטחים אופקיים.

מערבבים את Vandex BB75 עם מים לפי ההוראות, בדרך כלל 25 ק"ג של Vandex BB75 עם 4.5 - 6 ליטר מים. מערבבים לפחות 3 דקות עם מיקסר מכני.

מריחת ספריי:

גימור ההתזה מספק מרקם "קליפת תפוז" שקל לניקוי. זמן ההמתנה לפני מריחת השכבה השנייה הוא כ-4-6 שעות, בהתאם לתנאי האקלים המקומיים כגון לחות וטמפרטורה. שימו לב לא לפגוע בשכבה הראשונה במהלך מריחת השכבה השנייה. יש להחזיק את הזרבובית בזווית של 90° למצע המטופל, והמרחק בין הפייה למשטח ישתנה בהתאם לאקדח הריסוס ולאוויר הדחוס בשימוש.

ליעילות מירבית, חיוני לשמור את השכבות המיושמות של Vandex BB75 לחות לפחות 5 ימים ולהגן עליהן מפני אידוי הנגרם על ידי שמש ורוח. יש לבצע השקיה סדירה לאחר ההשקיה במרווחי זמן החל מהיום שלאחר היישום. לחלופין, ניתן לכסות את המשטחים ביריעות פלסטיק, מחצלות רטובות או חול לח. לא מומלץ להשתמש בתרכובות ריפוי.

משטחים שטופלו טריים צריכים להיות מוגנים מפני גשם למשך 24 שעות לפחות, ויש להבטיח הגנה מפני כפור למשך 5 ימים לפחות. במידת הצורך, כסו את המשטחים עם מחצלות בידוד.

 

להוראות יישום מפורטות, עיין בהנחיות היישום Vandex BB75, אותן ניתן להוריד בפורמט PDF מהכרטיסייה 'הורדות' בדף האינטרנט המתאים.

 

אם יש לך שאלות נוספות או שאתה זקוק לסיוע נוסף, אני זמין.

איטום מערכות לבניינים מורכבים
bottom of page